  • Mfr # TFP001HZ18X076UN
  • Zoro # G504476896
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X076UN
Width
18"
Height
76"