  • Mfr # TFP001HZ18X070UN
  • Zoro # G204485518
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X070UN
Width
18"
Height
70"