  • Mfr # TFP001HZ15X078WH
  • Zoro # G704479208
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X078WH
Width
15"
Height
78"