  • Mfr # TFP001ST12X060BR
  • Zoro # G204477803
Width
12"
Color
Fire Red
San Antonio Mission Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001ST12X060BR
Width
12"
Height
60"