  • Mfr # TFP001SC15X042BL
  • Zoro # G204510241
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
San Carlos Mission Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SC15X042BL
Width
15"
Height
42"