  • Mfr # TFP001SC18X030BR
  • Zoro # G704493075
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
San Carlos Mission Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SC18X030BR
Width
18"
Height
30"