  • Mfr # TFP001SK12X065BT
  • Zoro # G404505368
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X065BT
Width
12"
Height
65"