  • Mfr # TFP001SK15X049CL
  • Zoro # G704507055
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X049CL
Width
15"
Height
49"