  • Mfr # TFP001SK12X026ST
  • Zoro # G904505615
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SK12X026ST
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
26"