  • Mfr # TFP001SK18X075ST
  • Zoro # G804513741
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X075ST
Width
18"
Height
75"