  • Mfr # TFP001SK18X076ST
  • Zoro # G304514798
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X076ST
Width
18"
Height
76"