  • Mfr # TFP001SK12X055NT
  • Zoro # G804493777
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SK12X055NT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
55"