  • Mfr # TFP001SK12X058NT
  • Zoro # G104497437
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X058NT
Width
12"
Height
58"