  • Mfr # TFP001SK18X074NT
  • Zoro # G204526747
Width
18"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X074NT
Width
18"
Height
74"