  • Mfr # TFP001SK18X078NT
  • Zoro # G304516778
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X078NT
Width
18"
Height
78"