  • Mfr # TFP001SK18X028TB
  • Zoro # G704504535
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X028TB
Width
18"
Height
28"