  • Mfr # TFP001SK12X078HB
  • Zoro # G604498651
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X078HB
Width
12"
Height
78"