  • Mfr # TFP001SK18X035HB
  • Zoro # G004512650
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X035HB
Width
18"
Height
35"