  • Mfr # TFP001SK18X066HB
  • Zoro # G204521803
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X066HB
Width
18"
Height
66"