  • Mfr # TFP001SK18X030FG
  • Zoro # G304506618
Width
18"
Color
Thermal Green
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001SK18X030FG
Width
18"
Height
30"