  • Mfr # TFP001CV15X037BL
  • Zoro # G304457132
Width
15"
Color
Black
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X037BL
Width
15"
Height
37"