  • Mfr # TFP001CV12X042MG
  • Zoro # G604461365
Width
12"
Color
Moss Green
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X042MG
Width
12"
Height
42"