  • Mfr # TFP001CV18X033MG
  • Zoro # G904453480
Width
18"
Color
Moss Green
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X033MG
Width
18"
Height
33"