  • Mfr # TFP001CV18X080MG
  • Zoro # G304458979
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X080MG
Width
18"
Height
80"