  • Mfr # TFP001CV18X030SB
  • Zoro # G604452103
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CV18X030SB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
30"