  • Mfr # TFP001CV12X047MR
  • Zoro # G004452703
Width
12"
Color
Pepper Red
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X047MR
Width
12"
Height
47"