  • Mfr # TFP001CV12X043PT
  • Zoro # G604462157
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X043PT
Width
12"
Height
43"