  • Mfr # TFP001CV18X032TB
  • Zoro # G504453101
Width
18"
Height
32"
Color
Raisin Brown
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X032TB
Width
18"
Height
32"