  • Mfr # TFP001CV12X028SG
  • Zoro # G604452844
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X028SG
Width
12"
Height
28"