  • Mfr # TFP001CV18X035SM
  • Zoro # G704455103
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X035SM
Width
18"
Height
35"