  • Mfr # TFP001CV12X043UN
  • Zoro # G004461880
Width
12"
Color
Unfinished
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X043UN
Width
12"
Height
43"