  • Mfr # TFP001CV12X047WH
  • Zoro # G304453295
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X047WH
Width
12"
Height
47"