  • Mfr # TFP001CV18X041WR
  • Zoro # G604459201
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X041WR
Width
18"
Height
41"