  • Mfr # TFP001CV18X059WR
  • Zoro # G104457981
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X059WR
Width
18"
Height
59"