  • Mfr # TFP001CV18X077WR
  • Zoro # G204457799
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X077WR
Width
18"
Height
77"