  • Mfr # TFP001HB12X045BL
  • Zoro # G904468514
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X045BL
Width
12"
Height
45"