  • Mfr # TFP001HB12X049BL
  • Zoro # G604470992
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X049BL
Width
12"
Height
49"