  • Mfr # TFP001HB15X029BL
  • Zoro # G104469762
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X029BL
Width
15"
Height
29"