  • Mfr # TFP001HB15X057BL
  • Zoro # G504474861
Width
15"
Color
Black
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X057BL
Width
15"
Height
57"