  • Mfr # TFP001HB15X040BL
  • Zoro # G904464400
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X040BL
Width
15"
Height
40"