  • Mfr # TFP001HB12X031BR
  • Zoro # G504471402
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HB12X031BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
31"