  • Mfr # TFP001HB12X052BR
  • Zoro # G304472951
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HB12X052BR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
52"