  • Mfr # TFP001HB12X035BR
  • Zoro # G204474055
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X035BR
Width
12"
Height
35"