  • Mfr # TFP001HB12X066BR
  • Zoro # G504469942
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X066BR
Width
12"
Height
66"