  • Mfr # TFP001HB12X068BR
  • Zoro # G704471004
Width
12"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X068BR
Width
12"
Height
68"