  • Mfr # TFP001HB15X060BR
  • Zoro # G404464993
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X060BR
Width
15"
Height
60"