  • Mfr # TFP001HB18X058BR
  • Zoro # G604474730
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X058BR
Width
18"
Height
58"