  • Mfr # TFP001HB12X059LP
  • Zoro # G804465439
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X059LP
Width
12"
Height
59"