  • Mfr # TFP001HB12X070LP
  • Zoro # G804472482
Width
12"
Color
Lilly Pads
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X070LP
Width
12"
Height
70"