  • Mfr # TFP001HB15X064LP
  • Zoro # G404467635
Width
15"
Color
Lilly Pads
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X064LP
Width
15"
Height
64"